utorok, 20 január 2015 10:07 Written by 2251 times
Rate this item
(2 votes)

SÚŤAŽ !!! - Vyhrajte Microchip 3DTouchPad

Společnost Microchip a časopis DPS Elektronika od A do Z nabízí možnost vyhrát  3DTouchPad. Microchip uvádí první vývojovou platformu pro snímání vstupních podnětů ve 2D a 3D. Vývojový kit 3DTouchPad (DM160225), který je připraven k použití s referenčním návrhem, kombinuje plošné sledování pohybu až deseti prstů s prostorovým pohybem a umožňuje rychlý vývoj pokročilého snímání gest pro ovládání PC zařízení a dalších aplikací.

 3DTouchPad je založen na technice GestIC® od společnosti Microchip, což je robustní a inovativní technika rozpoznávání 3D pohybu s možností detekce až do vzdálenosti 10 cm, zatímco vysoce citlivé kapacitní snímání 2D vícenásobných dotyků podporuje až 10 dotykových míst a plošná gesta více prstů najednou.

3DTouchPad je plug-and-play periférie PC, k němuž se připojí pomocí USB kabelu. Zahrnuje zdarma grafické uživatelské rozhraní (GUI), vývojový kit pro software (SDK) a prostředí pro programování aplikace (API). Nabízí rovněž přímo použitelné aplikace pro Windows® 7/8.X a MacOS® , které nepotřebují ovladač.

Využijte šance vyhrát Microchip 3DTouchPad a navštivte: 
http://www.microchip-comps.com/dps-3dtouchpad

 

dps sutaz2

Last modified on štvrtok, 22 január 2015 08:21
DPS – Elektronika od A do Z

Časopis DPS Elektronika od A do Z svým zaměřením pokrývá celé spektrum oboru elektroniky.

Na svých stránkách se pravidelně věnuje aktuálním trendům ve vývoji elektroniky, novinkám v technologických postupech, výrobních zařízeních a materiálech. Přináší také informace o nových elektronických součástkách a zajímavých možnostech jejich použití, pravidelně se věnuje měřicí a testovací technice, stejně jako softwarovým nástrojům pro vývoj a výrobu elektronických zařízení.

Website: www.dps-az.cz

Latest from DPS – Elektronika od A do Z