pondelok, 11 máj 2015 10:24 Written by 3095 times
Rate this item
(1 Vote)

SÚŤAŽ - Vyhrajte PIC32 Bluetooth Starter Kit

Společnost Microchip a časopis DPS Elektronika od A do Z nabízí možnost vyhrát  PIC32 Bluetooth Starter Kit (DM320018). Kit je nízkorozpočtová vývojová platforma s mikrokontrolérem PIC32MX270F256D. Tento kit má Bluetooth rádio založené na HCI, tlačítka, výkonnou vícebarevnou LED diodu Cree, standardní jednobarevné LEDky, akcelerometr, teplotní senzor a GPIO pro rychlý vývoj Bluetooth Serial Port Profile (SPP), USB a aplikací pro obecné použití.

PIC32 Bluetooth Starter Kit představuje cenově dostupný nástroj pro vývoj a testování přenosu dat přes Bluetooth se součáskami PIC32. Starter kit má Bluetooth rádio, kombinaci 3D akcelerometru a teplotního senzoru, 16 Mb SPI Flash paměť, vestavěný debugger, 5 uživatelských tlačítek, stejně jako USB (Device a Host), I2S, I2C  a UART rozhraní.

Starter kit zahrnuje Android App, Demo kód a Bluetooth Serial Port Profile, a to zdarma, aby bylo možné ihned začít pracovat. PIC32 MCU, který je použitý ve Starter kitu, spouští Bluetooth SPP & Demo kód od Microchipu, aby umožnil plný duplexní  přenos dat přes Bluetooth, potřebný pro:
• míchání barev výkonné vícebarevné LED diody Cree
• zobrazení teploty

Navštivte stránky firmy Microchip a využijte možnost vyhrát PIC32 Bluetooth Starter Kit:
http://www.microchip-comps.com/dps-pic32bluetooth

 

dps2015

 

Last modified on pondelok, 11 máj 2015 10:36
DPS – Elektronika od A do Z

Časopis DPS Elektronika od A do Z svým zaměřením pokrývá celé spektrum oboru elektroniky.

Na svých stránkách se pravidelně věnuje aktuálním trendům ve vývoji elektroniky, novinkám v technologických postupech, výrobních zařízeních a materiálech. Přináší také informace o nových elektronických součástkách a zajímavých možnostech jejich použití, pravidelně se věnuje měřicí a testovací technice, stejně jako softwarovým nástrojům pro vývoj a výrobu elektronických zařízení.

Website: www.dps-az.cz

Latest from DPS – Elektronika od A do Z

More in this category: RS232 TTL to RS485 converter »