Copyright
Všetky práva vyhradené. Otvorením webu www.projectik.eu súhlasíte s nasledujúcimi podmienkami. Pokiaľ nesúhlasíte so všetkými nasledujúcimi podmienkami, nesmiete otvoriť naše stránky.
 
 1. Zdrojové kódy v článkoch je možné použiť pre akýkoľvek účel a však nenesieme žiadnu zodpovednosť za tieto kódy.
 2. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu autorov stránky www.projectik.eu je zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.
 3. Autori správ/článkov a príspevkov udeľujú právo majiteľovi domény www.projectik.eu na užívanie ich autorského diela; tj. rozširovanie a rozmnožovanie diela v elektronickej podobe na stránke www.projectik.eu bez nároku autora/autorov na finančnú odmenu.
 4. Majiteľ stránky www.projectik.eu Vám udeľuje právo na upload obrázkov na server, ktoré budú viditeľné a prístupné verejnosti. Obrázky podliehajú autorskému právu a právu tretích strán. Vkladajte len fotografie, ktoré ste sami vytvorili, a ubezpečte sa, že sú určite bez výskytu práv tretích strán a že nie sú v rozpore so zákonmi Vašej krajiny. Vlastník stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za obrázky, ktoré ste nahrali.
 5. Autor článku dobrovoľne súhlasí so spracúvaním jeho osobných údajov ktoré uviedol pri registraci. Autor článku dobrovoľne súhlasí so zverejnenim Mena, priezviska a emal. adresy pod jeho článkom.
 6. Autori správ/článkov a príspevkov udeľujú právo majiteľovi domény www.projectik.eu na užívanie ich autorského diela; tj. rozširovanie a rozmnožovanie diela v elektronickej podobe na stránke www.projectik.eu bez nároku autora/autorov na finančnú odmenu.
 7. Majiteľ domény www.projectik.eu má právo kedykoľvek zmeniť, upraviť alebo zrušiť prístup k webovej stránke, alebo jej obsah, preto užívateľ je povinný pri každej návšteve kontrolovať podmienky používania webovej stránky.
 8. Majiteľ domény www.projectik.eu  si vyhradzuje právo kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť alebo odstrániť akúkoľvek časť obsahu stránok.
 9. Majiteľ domény www.projectik.eu   ďalej nezodpovedá za akékoľvek priame alebo nepriame škody, za akékoľvek straty dát, ziskov či príjmov vzniknuté v súvislosti s pripojením a užívaním webových stránok. A ďalej za škody vzniknuté z dôvodu ich čiastočnej alebo úplnej nefunkčnosti.
 10. Prevádzkovateľ nezaručuje možnosť pripojenia a bezchybné fungovanie stránok www.projectik.eu  a nezodpovedá za akékoľvek priame alebo nepriame škody vzniknuté v dôsledku nemožnosti pripojenia k týmto stránkam alebo nemožnosti využívania ich obsahu. Prevádzkovateľ nezodpovedá ani neručí za záväzky osôb, ktorých ponuky sú vo forme reklamy, inzercie či inak uvedené na stránkach www.projectik.eu a na webových stránkach Partnera.
 11. Úcet na www.projectik.eu je možné na požiadanie zrušiť spolu so všetkými vašími príspevkami. Stači kontaktovať administratora webu.
 12. Používateľ má právo nesúhlasiť s Pravidlami a prestať portál www.projectik.eu používať.
 13. Tieto pravidlá a podmienky prevádzky a prístupu sú platné a účinné od dňa: 1. 1 2012.
 
Pravidlá fóra www.projectik.eu
 1. Príspevky zaraďujte do správnych kategórií, inak budú presunuté alebo vymazané.
 2. Zadávajte výstižne názvy tém. Príspevky s nevhodným názvom budu vymazané.
 3. Je zakázané používať vulgárne slová na fóre.
 4. Je zakázané zverejňovať obsah porušujúci zákony SR/ČR. Príspevok bude automaticky vymazaný!
 5. Každý užívateľ je zodpovedný za svoj príspevok, administrátori a moderátori tohto webu sa nemusia stotožňovať s názormi užívateľov.
 6. Propagovanie svojich alebo cudzích www stránok je zakázané. Príspevok bude automaticky vymazaný! Ak máte záujem o reklamu na našej stránke, napíšte jednému z našich administrátorov.
 7. Je zakázané zverejňovanie warez, ilegálnych súborov v rozpore zo zákonmi SR/ČR. Príspevok bude automaticky vymazaný! A užívateľovi bude udelený BAN na fórum.
 8. Je zakázané viacnásobné zakladanie tém.
 9. Je zakázané posielať príspevky, kde sa úmyselne poškodzuje dobré meno tejto stránky.
 10. Riaďte sa pravidlami slušného správania.
 11. Dodržiavajte pravidlá gramatiky
Pravidlá pridávania článkov www.projectik.eu
 
 1. Zadávajte výstižné názvy tém.
 2. Článok nesmie byť zverejnený na inej stránke!
 3. Každý užívateľ je zodpovedný za svoj príspevok.
 4. Je zakázané používať vulgárne slová.
 5. Propagovanie svojich alebo cudzích www stránok je zakázané.
 6. Je zakázané zverejňovanie warez, ilegálnych súborov v rozpore zo zákonmi SR/ČR.
 7. Je zakázané posielať príspevky, kde sa úmyselne poškodzuje dobré meno tejto stránky.
 8. Dodržiavajte pravidlá gramatiky.